Logo

Kdo volal
menu

Potřebujete poradit? Přečtěte si nápovědu.

Máte jiný dotaz? Zavolejte nám na +420 721 357 O69 nebo napište na averz@averz.cz
Obecné dotazy
Obecné dotazy
Hlášení čísel
Hlášení čísel
Co je služba Kdo volal?

Služba Kdo volal je neplacenou službou, která umožňuje identifikovat nevyžádané hovory z českých telefonních čísel.


K čemu služba je?

Pokud má uživatel zmeškané volání, může jednoduše identifikovat nejčastěji volající call centra ve službě Kdo volal zadáním telefonního čísla, po vyhledání čísla bývá u nejčastějších nevyžádaných hovorů uvedena informace o provozovateli call centra a v neposlední řadě komentáře od dalších uživatelů, kteří mají již s hovorem z vyhledaného čísla zkušenost.


Kdo může službu využívat?

Služba je výhradně pro uživatele, není dovoleno využívat obsah služby k jiným účelům než je uvedeno.

Chci nahlásit nevyžádaný hovor

Pokud jste na svém soukromém telefonním čísle obdrželi nevyžádaný hovor, můžete jednoduše nahlásit na Kdo volal obsah tohoto hovoru. Využijte vyhledání čísla, po vyhledání zvolte nahlásit číslo a přidejte vlastní komentář. Dále je možné nahlásit provozovatele čísla nebo adresu.


Nesprávné informace

Služba je postavena na základě hlášení uživatelů a je tedy možné že informace nejsou správné nebo aktuální, v tomto případě nám zašlete konkrétní případ s informací o nesprávném údaji na náš email averz@averz.cz. Svou korekcí děláte službu ještě lepší a děkujeme vám za to.


Protiprávní uveřejnění

Domníváte se, že některé číslo je soukromé a nemá v naší službě být uveřejněno? Nahlaste nám tento problém na náš email averz@averz.cz, postaráme se o to co možná nejdříve. Našim cílem je informovat uživatele pouze o nevyžádaných hovorech a o konkrétních firemních vlastnících telefonních čísel.